KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17188052
nr 1718 8052
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Yttermått inklusive ram: 26x32cm. Signerad
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
Utrop:
500 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:19:46
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt