KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17188052

nr 1718 8052

Margareta Carlstedt

(f. 1934), Sverige

Blandteknik, Yttermått inklusive ram: 26x32cm. Signerad

Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.

Utrop:

500 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 19:19:46

Margareta Carlstedt

Läs mer om Margareta Carlstedt